Góralska Potańcówka Andrzejkowa

Góralska Potańcówka Andrzejkowa

Góralska Potańcówka Andrzejkowa dla Zespołów Regionalnych Żywiecczyzny z Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi. Serdecznie dziękujemy dyr. Marcinowi Filipowi za pomysł i organizację tego wspaniałego wydarzenia.. Dziękujmy za wsparcie dyr. Mirosławowi Dziergasowi Starostwo Powiatowe w Żywcu. Takiej zabawy jeszcze nie było!. Z całą pewnością zapamiętamy ją na długo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, andrzejkowe wróżby, tańce, śpiewy i wielką integrację naszego środowiska!

Skład NiearchaicznyKapela Dejcie SpokójKapela z PrzytupemRegionalny Zespół Pieśni i Tańca "Pilsko" ŻywiecZespół "Hulajniki" z MilówkiRegionalny Zespół DolanieZespół Pieśni i Tańca "Wierchy" im. Józefa Szczotki z MilówkiZespół Pieśni i Tańca "Żywczanie" z ŻywcaZpit Ziemia ŻywieckaRegionalny Zespół Pieśni i Tańca LipowianieMały HaśnikZespół Regionalny RomankaZespół Regionalny Magurzanie/ Polish Folk Group, Za wspaniałe potrawy regionalne dziękujemy Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Brzuśnik

Do zobaczenia za rok!